START: 57,7 kg

57 56 55 54 53 52 51 50 49

Duben 2017

24/4

24. dubna 2017 v 21:24 deníček
Princezny, hrozně se omlivám, že jsem o víkendu nenapsala.. Měla jsem toho moc, byla jsem unavená a trošku i zklamaná. Stres byl velký, ale nějak jsem to překonala. Mé umístění je dobré, vlastně víc než dobré, lidi za mnou chodili, že to byla nádhera... má trenérka se tam rozbrečela dojetím ... víte, měla jsem udělat jeden akrobatický prvek, no, já ho začala trénovat týden před mistrovstvím... a stále jsem padala.

Nešlo mi to. No a když jsem tam stála.. a věděla, že na mě kouká 800 lidí, hecla jsem se. Věděla jsem, že na mě trenérka kouká. A že mi tehdy na tréninku řekla "Hele, jestli to dokážeš, tak se každý posere" ... vzpomněla jsem si na to.. a zvládla jsem to. Nespadla jsem... a ona se pak rozbrečela. Bylo to hrozně milé a krásné. Já ten stres zvládala těžko, málem jsem se v zákulisí rozbrečela před nástupem, ale nakonec jsem ten stres využila jako herecký výkon k mojí smutné písničce... celé divadlo bylo dojaté. Měla jsem největší potlesk ze všech soutěžících. Přesto to na finále nestačilo. A to stačilo tak málo navíc.. trošku mě to mrzelo.. ale dala jsem do toho vše, dala jsem do toho srdce a věřím, že příští rok už se tam dostanu.. Dokonce moderátorka řekla, že je jí jedno, co si myslí porota... že ona je hrozně dojatá.. a já byla taky. Zlepšila jsem se. Jednou jsem zapochybovala a málem mi to podjelo. Myslím, že to byla ta chyba, které si porota všimla.. nicméně, jsem spokojená. Nějak.


20/4

21. dubna 2017 v 1:02 deníček
Dneska byl poslední pořádný trénink. Taky jsem byla v práci, školu jsem úplně vynechala, protože už jsem to nikam nenarvala. :D Ale začala jsem se učit na první a nejhorší zkoušku. Ale teď k dnešku. Dneska mi trenérka udělala největší radost. Jak už jsem říkala, ona je hodně úspěšná a známá po Evropě, má workshopy v zahraničí, soutěží v zahraničí atd. Nevím, zda si to někdo pamatuje, ale jsem u ní krátce. Musela jsem změnit trenérku a šla jsem k této. Jsou to tak 2-3 měsíce? Každopádně mi řekla, že neví jak letos, protože jsem u ní krátce a nestihly jsme to pořádně dopilovat a tedy ani neví, jak to bude s finálem..ale něco ve mně vidí. Že jsem hodně nadaná. A že mám na to to jednou celé vyhrát. Neskutečně mě to potěšilo. :) Sice jsem dnes při tréninku poprvé spadla tak, že jsem ani nevěděla jak :D Ale jsem oká. Ani nevím, co se stalo. Trošku mě to rozhodilo, ale pak to bylo zase fajn.. tak uvidíme, co se mnou udělá stres. Nicméně ona je hrozný drsoň. Vždy řekne, co si myslí, ikdyž to někdy bolí. :D Je to drsná holka, ikdyž má tak 150 cm a zezdola na mě občas ječí, že co to sakra je :D :D

Jinak tohle, to jsem já. Teda část mě. A kus mé příletové dráhy, hah. Ve skutečnosti mám hrozně faty obličej a dvě brady, minimálně když se směju :D :(


19/4

19. dubna 2017 v 17:19 deníček
Dneska 56,2 kg. Jsem šťastná... zítra asi ještě půjdu do solárka. Jsem dost tmavý typ, ale trenérka mě tam stejně poslala... prý budu na mistráku hezčí:) Dneska mě chválila za zhubnutí. A i když je to málo... i já to vidím. A chci víc...

Dneska jsem řekla trenérce, že má mamka byla gymnastka (Věra Čáslavská o ní řekla, že z ní něco bude)... ale na vysoké s tím skončila. Trenérka (ona je taky hodně známá po světě) mi řekla ,,Tak už vím po kom jsi tak talentovaná." , což mě krásně pohladilo po duši... Začínám se bát. Mistrovství je už v sobotu. A ještě dnes jsme měnily choreografii.

Sn: kuličky s mlékem (odměna za zhubnutí)
Ve: tuňák a půlka clz bagety s rozpečeným plátkem sýra a šunkou
Sv2: 3 čtverce 70% čokolády, proteinová tyčinka
18/4

18. dubna 2017 v 13:14 deníček
56,5 kg. To je číslo, co ukázala dnešní váha. Včera mi teda nebylo moc dobře, často jsem seděla na toaletě (:D), tak doufám, že to není moc zkreslené. Promiňte, že jsem nějakou dobu nenapsala. Měli jsme děkanské volno, byla jsem na brigádě a neměla moc čas. Dnes jsem se ještě byla zaučovat na jednu skvělou práci <3.

Naši mi říkají, že už toho mám moc. No, dělám barmanku v jedněch VIP prostorech (obsluhovaly jsme i Putina, lol :D), hlídám děti dvoum rodinám, teď jsem se zaučovala na recepční u nás v tanečním studiu (yayyy a když přijdu dřív, sály jsou jen mé!) a zároveň nárazovky, které mám taky docela často přes kamarádku. Plus vysoká. A tréninky. Někdy 3x denně. Jakoby, asi toho občas mám dost. Včera jsem měla horečku 38,8 a přesto byla na tréninku. Ráno mi bylo zle, ale nevěděla jsem, že to bude večer až tak horké. Tak dnes pro jistotu vynechávám. Ale do školy si musím jít napsat test, aby mě pustili ke zkoušce... kdybyste tak věděly, jak moc ten předmět nesnáším :D Už ho mám druhý semestr, ale v tom prvním jsem na tu zkoušku ani nedorazila :D

Soutěž je už tento víkend. A furt si nejsem jistá, že se při tom nezabiju. :D Jinak trenérka mi řekla, že mi už lezou buchty na břiše a je vidět, že jsem zhubla a zda jsem si toho všimla. Tak jsem řekla, že trošku jo, že jsem zhubla asi kilo. A ona že kilo? - jako tak málo?!. Nevím zda mě to potěšilo, nebo nas-alo :D Tak jsem řekla, že jsem třeba i přibrala nějaký ten sval a tuku zhubka víc. Kdo ví. Ale kalhoty mi padají. Každopádně hubnu meeega pomalu. Ale asi je to tím, že jsem vždy jedla zdravě a vždy měla hrozně tréninků.


11/4

11. dubna 2017 v 22:43 deníček
57,1 kg! Čas se mi krátí a budu to teď ještě ke všemu mít.. ale půjdu dál. :) Hrozně mě poslední dobou štve má kámoška. Mám ji fakt ráda, ale občas se fakt nehodí, co říká. Ona byla vždycky trošku kulatější, ale na mě je furt hnusná. Třeba dnes říkala, že je v jiném studiu "divné" zrcadlo, co ztloušťuje. A já že mi přijde v pohodě... a ona "No tak taky si tam byla naposled, když si měla o pět kilo míň." ... jako je pravda, že jsem tam chodila ještě když jsem se léčila z anorexie... a ona to ví.. proto mě to tak mrzí. Nebo "Kde bereš na fotkách tyy břišáky, když tam žádný nemáš?" a já že to jsem zrovna napumpovaná z tréninku.. a nepřijde mi že bych zas žádné neměla.. dnes jsem měla tři tréninky! Šla jsem ráno na hoďku a půl na trénink, pak do školy, pak zase na hoďku na trénink pod jinou trenérkou a pak na svůj soukromý... nevím, štve mě to. Nebo jsem si vykopla nohu až do hlavy (:D) protože mám dost ohebná záda. A ona hned "Já tě nesnášim." ... víte, já jsem hodně soutěživá. Když jí jde něco lépe, snažím se makat na sobě, abych byla lepší. Ale rozhodně ji za to "nehejtuju" a přeju jí to.. chápete mě ne.. Do diety jsme šly spolu, a já od té doby neporušila nic. Maximálně jsem měla jednu kuličku nesquiku, který jsem vždy milovala, ale pak jsem si řekla, ne, přestaň, a šla pro něco zdravého. Dokonce mamka dělala mé nejoblíbenější jídlo! A já ho odmítala a celý večer vedle mě leželo, řekla jsem že si ho dám zítra, další den jsem to taky "odložila" ikdyž jsem věděla že si ho nedám, od mamky mam taky celou dobu položenou na stole čokoládu a koupila mi nové balení Nesquiku... ale nic! Ona od té doby měla několik čokolád, alkohol i třeba cheesburger... nechápu a trošku mě to od ní mrzí. Ne to, že ona to nevydrží :D :) .. ale to, že je hnusná.


A jinak odpoveď pro Vivien:
Nejdříve jsem chtěla nastavit hranici posledního jídla na 8. Bohužel mi ale často končí tréninky i v 9, nebo právě 8 a než se dostanu domů je 10 a hlad prostě mám (a často jdu rovnou ze školy která mi končí i až v 6, takže před tím jídlo ne-e).. Takže hranici nemám, jen se snažím jíst něco lehkého. A když mám večer na něco chuť (sladkého), vymačkám si třeba dva pomeranče a zaleju vodou. Je z toho sladký džusík

mythinland: “mythinland: “M Y T H I N L A N D ” M Y T H I N L A N D ”

10/4

10. dubna 2017 v 20:58 deníček
Dnes nic nestíhám, kočičky. Promiňte, že jsem o víkendu nebyla, byla jsem u přítele. :) Zítra napíšu delší článek, teď se musím učit a hledat isica, protože jsem ho asi ztratila, achjo :D Pusu!


Sn: přesnídávka
Sv: kus jablka
O: malý filet, troška polenty
Sv: 2 proteinové tyčinky
Ve: proteinová tyčinka, bílý jogurt s medem a nakrájenou hruškou

+ šťáva z pomerančů

mythinland: “M Y T H I N L A N D ”

7/4

7. dubna 2017 v 19:01 deníček
Jsem strašně unavená. Dneska jsem šla spát hrozně pozdě. Ráno mi zazvonil budík, šla jsem na záchod, přemýšlela co si obleču... a nakonec jsem se rozhodla, že na přednášku nejdu a šla jsem si zas lehnout. :D Ta vysoká je na tu morálku fakt blbá, to vám řeknu :D Překvapivě na tréninku jsem ale podávala docela dobrý výkon. Na konci se tam přišly kouknout i cizí holky a při mojí sestavě to jejich "wow" atd., mě dost motivovalo. :) Pak mi jiná trenérka zatleskala. Měla jsem ze sebe dobrý pocit. Oběd jsem dneska moc nedala, protože jsem si přispala a za chvíli běžela na trénink. "Oběd" v jídelníčku byla spíš sváča po tréninku.

Jinak jsem se dnes vážila a 57,8, takže jako na záčátku diety. Nicméně alespoň jsem shodila to "divné" kilo nahoře co mi vyskočilo během týdne. Teď už to snad půjde jen dolů... :)

* Ta večeře byla na popud mamky. Těstoviny bych si nedala, trenérka mi je zakázala. :D Nicméně jsem nechtěla mamce dělat starosti (dřív jsem měla hodně vážnou anorexii) a už teď si všimla, že odmítám sladké a moc toho nejím.. tak aby se nebála.


Sn: zdravá palačinka
Sv: lžíce bílého jogurtu s holandským kakaem
O: 2 proteinové tyčinky
Sv3: pár jahod
Ve: těstoviny s tunákem a paprikou

+ proteinový nápoj


6/4

6. dubna 2017 v 23:09 deníček
Ahoj, krásky! K těm palačinkám, byl tu na ně dotaz <3, bohužel doma nemám váhu. Ale těsto je někdy tužší někdy naopak. Je to jedno, jen musite ohlidat abystě měly dostatek mléka, aby se neudělalo jen vajíčko a nebyla z tho omeleta. :D Nicméně v návodu dřív bylo jedno vajíčko, vločky a zalít mlékem aby byly pokryté. Fakt toho stačí málo. Pak rozmixovat. To poznáte zda je třeba něco přidat. Ale jedno vajíčko na 2 menší palačky nebo jednu oobří stačí :)

A k mému dnešnímu dni.. dnes jsem se od rána nezastavila. Ráno jsme asi 6 hodin točily projekt do školy, předtím byly s holkama na snídani, pak jsem šla na doučko, pak na trénink.. Dřív jsem měla jinou trenérku, není to tak dlouho, může to být 2, 3 měsíce zpět. Asi ani ne. Byla jako moje máma - říkejme jí E. Starala se o mě, když jsem měla problém, psala jsem jí, věděla toho i víc než naši, věděla, co mě trápí. Pak bohužel musela přestat trénovat ze zdravotních důvodů. Otěhotněla a potratila, musela se šetřit. Tak jsem přešla k jiné trenérce, říkejme jí třeba A. Ona je skvělá, je asi i lepší. Je fakt hodně drsná, ale je špička ve světě. Na mistrák se mnou jde stará trenérka, jak říkám, jako máma. Ale neměla jsem u ní tak dobrou morálku. Respektie, nechala mě odpočívat. A nikdy.

No a dnes :D Docela sranda. Měla jsem s A strečing a pak mi řekla, ať ještě zůstanu na trénink a dělám si svojí sestavu, měla tam málo holek. Tak jsem zůstala. Její holky se rozcvičovaly a já už makala. Po asi půl hodině už jsem chtěla jít, abych dala zítřejší trénink. A A se předvedla :D "Kam jdeš?" zeptala se. "No už domů." "No to teda nejdeš, dokud to nezajedeš čistě, nikam nejdeš! Pořádně napínej ty ruce." Tak jsem se zasmála, řekla, že jí to teda zajedu čistě, něco teda zkritizovala, ale už to přijala. No a pak jsem šla. Není jako máma, ale dotáhne mě daleko.

Sn: chia, bílý jogurt, jahody - malá porcička
Sv: hruška
O: trošku ovocného salátu, trošku kuskusu
Sv1: bílý jogurt s pravým holandským kakaem a pokrajenou hruškou
Sv2: proteinová tyčinka
Ve: zelný salát s tuńákem a řepou

+ večer ještě domácí 100% šťáva ze 3 pomerančů

Jinak dneska jsem si chtěla jít zaběhat, ale už to nedám. Nicméně v so mám trénink a v ne také, takže fakt nevím kdy. A v po mám zápočet z ájiny, aby mě pustili ke zk, který mě doufám nepohřbí :D Asi to hecnu v sobotu, chtěla bych. Ozvu se, jak to dopadlo :D Oh, jak koukam na ten jidelak, mela jsem toho docela dost, což mi ani nepřišlo. :/ Ale vše je zdravé, tak snad.. Sv1 je před tréninkem, 2 je po.

btw. kdyby vas to zajímalo, můj tumblr: http://thinlikefairy.tumblr.com/ , mám tam spoustu thinspa :)

mythinland: “M Y T H I N L A N D ”

5/4

5. dubna 2017 v 19:20 deníček
Dneska ráno jsem vstala, šla na poštu, na hlavu si napatlala Henu a po jejím sundání šla na trénink. Středy nemám školu, takže pohodička, ale učit bych se měla. Zítra do školy taky nejdu, protože musíme natočit jeden školní projekt a nestíháme. :D Odevzdávání je v sobotu a co máme? Nic. Stavím se tam pak jen na doučko. Jen chtějí holky ráno na snídaňku to ještě probrat, tak jdu, snad tam bude něco zdravého, kdyžtak vajíčka to jistí, ty mají snad všude.

Trénink docela šel, něco jsem vypilovala, jen fyzička furt vázne :/ a tak si v den, kdy nebudu mít trénink, což bude snad sobota, půjdu zase zaběhat. Možná to hecnu i zítra, to bude trénink jen ve formě hodinu a půl dlouhého ruského strečingu. (ruský = automaticky drsný :D) Možná tam ještě pak chvíli zůstanu na svůj vlastní trénink, ale dlouho to neplánuju.

Co se týče jídelníčku, pořád jím teď ty palačinky. Jsem uplně unešená jak z tak málo zdravých surovin (1 vejce,málo mléka, trochu vloček) může vzniknout něco tak skvělého a famózního. Doporučuju zkusit. Večer si možná dám ještě nějakou zeleninku, kdyby přišel hlad, chodím spát hodně pozdě.


Sn: zdravá palačinka
O: polévka z pytlíku (málo kcal)
Sv: 2x malá protein tyčinka
Sv2: polévka z pytlíku
Ve: zdravá palačinka s banánovojablkovým 100% dipem

+ proteinový nápoj


4/4

4. dubna 2017 v 22:48 deníček
Holky, moc vám děkuju za podporu, jste skvělé! S tím, že se dá zadržet i kilo vody jste to asi přivolaly, páč jsem dneska ráno chytla ještě větší infarkt, když bylo nahoře celkem kilo od mého startu. (Ale přiznávám, nebyla jsem na toaletě.) Škola byla dnes náročná, pak jsem šla hned na trénink (dělám akrobacii na tyči a na šálách) a kolem 9 večer se dostala domů. :) Zatím nepanikařím,- jen lehce :D a budu doufat, že se to v lepší obrátí, protože jak píšete, je blbost, abych přibírala. Dnes jsem sice jedla víc, ale to trénink snad vykompenzoval, není tam nic nezdravého.

Jinak abych ještě upřesnila - trenérka chce, abych zhubla. Jsem jedna z nejhubenějších v týmu, ale ona chce, abych byla nejlepší. Nesmím zhubnout svaly, jen tuk. Přítelův brácha si dělá srandu, že nemám co hubnout a přítel je naštvaný, protože jsem před pár lety zhubla 20kg z ničeho a málem umřela..ale to už je pryč.:) Mám zakázané knedlíky (ty jsem ani nejedla), těstoviny, omezit celkově přílohy a všechno sladké. Můj úkol je 5kg za 3 týdny. Trénuje mě ruska :D a pokud znáte ruské gymnastky a akrobatky, to je jiný level. Takže pro ní sranda. No, pro mě už tak ne. Jediné co se zatím děje je, že přibírám, lol :D

Sn: šťáva ze dvou pomerančů
O: zelenina, 2 lžíce kuskusu
Sv: teplá polévka z pytlíku (asi 30kcal)
Sv2: zelenina, trošku tuňáka
Sv3: 2 malé proteinové tyčinky
Ve: malé mrkvičky, zeleninová polévka

viktoriasinspirations: “ Active thinspo blog ♥ ”