START: 57,7 kg

57 56 55 54 53 52 51 50 49

18/4

18. dubna 2017 v 13:14 |  deníček
56,5 kg. To je číslo, co ukázala dnešní váha. Včera mi teda nebylo moc dobře, často jsem seděla na toaletě (:D), tak doufám, že to není moc zkreslené. Promiňte, že jsem nějakou dobu nenapsala. Měli jsme děkanské volno, byla jsem na brigádě a neměla moc čas. Dnes jsem se ještě byla zaučovat na jednu skvělou práci <3.

Naši mi říkají, že už toho mám moc. No, dělám barmanku v jedněch VIP prostorech (obsluhovaly jsme i Putina, lol :D), hlídám děti dvoum rodinám, teď jsem se zaučovala na recepční u nás v tanečním studiu (yayyy a když přijdu dřív, sály jsou jen mé!) a zároveň nárazovky, které mám taky docela často přes kamarádku. Plus vysoká. A tréninky. Někdy 3x denně. Jakoby, asi toho občas mám dost. Včera jsem měla horečku 38,8 a přesto byla na tréninku. Ráno mi bylo zle, ale nevěděla jsem, že to bude večer až tak horké. Tak dnes pro jistotu vynechávám. Ale do školy si musím jít napsat test, aby mě pustili ke zkoušce... kdybyste tak věděly, jak moc ten předmět nesnáším :D Už ho mám druhý semestr, ale v tom prvním jsem na tu zkoušku ani nedorazila :D

Soutěž je už tento víkend. A furt si nejsem jistá, že se při tom nezabiju. :D Jinak trenérka mi řekla, že mi už lezou buchty na břiše a je vidět, že jsem zhubla a zda jsem si toho všimla. Tak jsem řekla, že trošku jo, že jsem zhubla asi kilo. A ona že kilo? - jako tak málo?!. Nevím zda mě to potěšilo, nebo nas-alo :D Tak jsem řekla, že jsem třeba i přibrala nějaký ten sval a tuku zhubka víc. Kdo ví. Ale kalhoty mi padají. Každopádně hubnu meeega pomalu. Ale asi je to tím, že jsem vždy jedla zdravě a vždy měla hrozně tréninků.

 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama