START: 57,7 kg

57 56 55 54 53 52 51 50 49

6/4

6. dubna 2017 v 23:09 |  deníček
Ahoj, krásky! K těm palačinkám, byl tu na ně dotaz <3, bohužel doma nemám váhu. Ale těsto je někdy tužší někdy naopak. Je to jedno, jen musite ohlidat abystě měly dostatek mléka, aby se neudělalo jen vajíčko a nebyla z tho omeleta. :D Nicméně v návodu dřív bylo jedno vajíčko, vločky a zalít mlékem aby byly pokryté. Fakt toho stačí málo. Pak rozmixovat. To poznáte zda je třeba něco přidat. Ale jedno vajíčko na 2 menší palačky nebo jednu oobří stačí :)

A k mému dnešnímu dni.. dnes jsem se od rána nezastavila. Ráno jsme asi 6 hodin točily projekt do školy, předtím byly s holkama na snídani, pak jsem šla na doučko, pak na trénink.. Dřív jsem měla jinou trenérku, není to tak dlouho, může to být 2, 3 měsíce zpět. Asi ani ne. Byla jako moje máma - říkejme jí E. Starala se o mě, když jsem měla problém, psala jsem jí, věděla toho i víc než naši, věděla, co mě trápí. Pak bohužel musela přestat trénovat ze zdravotních důvodů. Otěhotněla a potratila, musela se šetřit. Tak jsem přešla k jiné trenérce, říkejme jí třeba A. Ona je skvělá, je asi i lepší. Je fakt hodně drsná, ale je špička ve světě. Na mistrák se mnou jde stará trenérka, jak říkám, jako máma. Ale neměla jsem u ní tak dobrou morálku. Respektie, nechala mě odpočívat. A nikdy.

No a dnes :D Docela sranda. Měla jsem s A strečing a pak mi řekla, ať ještě zůstanu na trénink a dělám si svojí sestavu, měla tam málo holek. Tak jsem zůstala. Její holky se rozcvičovaly a já už makala. Po asi půl hodině už jsem chtěla jít, abych dala zítřejší trénink. A A se předvedla :D "Kam jdeš?" zeptala se. "No už domů." "No to teda nejdeš, dokud to nezajedeš čistě, nikam nejdeš! Pořádně napínej ty ruce." Tak jsem se zasmála, řekla, že jí to teda zajedu čistě, něco teda zkritizovala, ale už to přijala. No a pak jsem šla. Není jako máma, ale dotáhne mě daleko.

Sn: chia, bílý jogurt, jahody - malá porcička
Sv: hruška
O: trošku ovocného salátu, trošku kuskusu
Sv1: bílý jogurt s pravým holandským kakaem a pokrajenou hruškou
Sv2: proteinová tyčinka
Ve: zelný salát s tuńákem a řepou

+ večer ještě domácí 100% šťáva ze 3 pomerančů

Jinak dneska jsem si chtěla jít zaběhat, ale už to nedám. Nicméně v so mám trénink a v ne také, takže fakt nevím kdy. A v po mám zápočet z ájiny, aby mě pustili ke zk, který mě doufám nepohřbí :D Asi to hecnu v sobotu, chtěla bych. Ozvu se, jak to dopadlo :D Oh, jak koukam na ten jidelak, mela jsem toho docela dost, což mi ani nepřišlo. :/ Ale vše je zdravé, tak snad.. Sv1 je před tréninkem, 2 je po.

btw. kdyby vas to zajímalo, můj tumblr: http://thinlikefairy.tumblr.com/ , mám tam spoustu thinspa :)

mythinland: “M Y T H I N L A N D ”
 


Komentáře

1 meavinka meavinka | E-mail | Web | 7. dubna 2017 v 9:55 | Reagovat

Hezké, někdy je lepší mít někoho přísnjšího. Mojí trenérku u koní mám jako ty. Jen ona umí být všelijaká. Běžnš je na práci přísná, ale zároveň moc dobře ví, že potřebuju pochvalu a pomalý přístup a voilá, jde to. Zároveň jsme kamarádky. Myslím, že dost záleží na člověku, jak moc velkou dispciplínu potřebuje k většímu výkonu :)
Jinak máš krásný jídelníček a rozhodně ti držím palce do dalších dní. :)

2 Daisy Daisy | Web | 7. dubna 2017 v 14:24 | Reagovat

Jsem asi jediný člověk na planetě, který ještě nezkusil chia :D jinak pěkné moc :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama