START: 57,7 kg

57 56 55 54 53 52 51 50 49

7/4

7. dubna 2017 v 19:01 |  deníček
Jsem strašně unavená. Dneska jsem šla spát hrozně pozdě. Ráno mi zazvonil budík, šla jsem na záchod, přemýšlela co si obleču... a nakonec jsem se rozhodla, že na přednášku nejdu a šla jsem si zas lehnout. :D Ta vysoká je na tu morálku fakt blbá, to vám řeknu :D Překvapivě na tréninku jsem ale podávala docela dobrý výkon. Na konci se tam přišly kouknout i cizí holky a při mojí sestavě to jejich "wow" atd., mě dost motivovalo. :) Pak mi jiná trenérka zatleskala. Měla jsem ze sebe dobrý pocit. Oběd jsem dneska moc nedala, protože jsem si přispala a za chvíli běžela na trénink. "Oběd" v jídelníčku byla spíš sváča po tréninku.

Jinak jsem se dnes vážila a 57,8, takže jako na záčátku diety. Nicméně alespoň jsem shodila to "divné" kilo nahoře co mi vyskočilo během týdne. Teď už to snad půjde jen dolů... :)

* Ta večeře byla na popud mamky. Těstoviny bych si nedala, trenérka mi je zakázala. :D Nicméně jsem nechtěla mamce dělat starosti (dřív jsem měla hodně vážnou anorexii) a už teď si všimla, že odmítám sladké a moc toho nejím.. tak aby se nebála.


Sn: zdravá palačinka
Sv: lžíce bílého jogurtu s holandským kakaem
O: 2 proteinové tyčinky
Sv3: pár jahod
Ve: těstoviny s tunákem a paprikou

+ proteinový nápoj

 


Komentáře

1 meavinka meavinka | E-mail | Web | 8. dubna 2017 v 13:51 | Reagovat

Jsem ráda, že jsi měla takový hezký den :)

2 looking-for-the-way looking-for-the-way | 8. dubna 2017 v 14:47 | Reagovat

Náhodou, ten jídelníček je úplně super i s pár těstovinami :).

3 vivien-for-ana vivien-for-ana | Web | 8. dubna 2017 v 19:32 | Reagovat

Jsi vážně dobrá! Jsi na sebe fakticy ras! Náhodou, čistě náhodou, kam by jsi sebe zařadila - jsi spíše typ "slovanský"? Nebo germánský? ... ? (nedivila bych se, pokud v sobě máš trochu "praslovanské" krve (z Ruska) - nevím, co studuješ za obor - ale na čj jsme se učili, že všichni slované jsou vlastně "utečenci z Ruska" :D ) - já jsem "doslova slovanský typ - jeden čas mi to štvalo, protože se mi líbili spíše ty snědí "italoidní"lidé - a tak jako rusové tak i já jeden čas také dokázala na sebe být opravdu TVRDÁ - než mě "rádobyléčením" zlomili! a zrujnovali mé "hrdé, cílevědomé já" - které už x-let marně znovu hledám a nenacházím ...  (v té době jsem závodně tancovala - a jak se mi dařilo v hubnutí a clekově ve vlastní sebedisciplině, tak jsem šla velmi rychle hore! - Jenže pak mě začali ničit ... začali mne nutit jíst na noc atd. a já ze strachu že přiberu pro jistotu ještě více hubla -až jsem málem umřela ... já chtěla začít žít zdravě, držet si (ještě docela zdravou ,ale hubenou váhu) - ale věděla jsem, že mi to naši nedovolí - a tak jsem chtěla zhubnout ještě víc, aby až mě budou zase nacpávat, abych z toho nezačala být tlustá!  .... No je to takové zamotné, je to dávno ... to je jedno ... každopádně "ruská krev se ze mě vypařila" ... tak doufám, že ji zas nějak nasaju a začnu sekat latinu! :D

Jsi fakt dobrá! :) Ať se daří

(já to dnes zas dojebala :/ ) - ale docela začínám být zase odhodlaná a zítra už chci najet do kolejí! :) Tak drž palce ... popř. poraď mi /namotivuj ... nevim, jsem ze sebe neštastná :( Je to furt to samé dokola .... na kolik tě léčením z anorexie vyžrali? a na kolik jsi pak sama zase zhubla?

(já měla nejméně 39 kg /170 cm ... to byl hnus, vím .... no a spokojená jsem byla s 50-53 kg - to jsem se i nejvíce líbila klukům ...
a nejvyšší váha je nějak 76? (po anorexii - když mě vyžrali na 60, tak jsem si řekla, že už je to jedno a dožrala jsem se až na 76) - pak jsem to srazila na 53 - a od té doby lítám mezi 57 - 63 (momentálně 59/60)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama