START: 57,7 kg

57 56 55 54 53 52 51 50 49

31/5

31. května 2017 v 20:03 |  deníček
Vivien se ptala na jídlo ve zkouškovém, tak to rovnou napíšu sem. Jím špatně a málo. Což má za následek to, že většinou netloustnu, ale často ani nehubnu. Před zkouškou nikdy nejím, protože je mi zle a beru si s sebou 100% džus, abych uplně neodpadla.. když zrovna nemám zkoušku, vstávám pozdě, třeba kolem 11, takže si dám třeba toust (sýr, šunka, kečup) - fuj, nezdravé. Nebo kuličky s mlíkem. A pak často až koelm čtvrté třeba kuličky s mlíkem.. nemám žádné velké jídlo kromě víkendů s přítelem a jím sračky, moc o tom nepřemýšlím a chodím spát kolem 3 v noci.. A pak třeba ještě proteinovou tyinku nebo tak. Moc tho ve stresu nesním.

A s učením.. upřímně já se tolik neučím. Během roku vůbec, jen počítací předměty, kde bych to pak nedohnala a jinak to tahám do hlavy až o zkouškovém, kde mám na zkoušku cca 4 - 8 dnů. A to pak jedu většinou dva dny na plno celý den a pak třeba ráno a večer + odbíhám na tréninky / do práce. Toď mé zkouškové.

Nakopávače žádné nemám, když je jó chuť/únava, dám si džus..

Jinak asi chytám zase nějké ty anorektické móresy. Nevím, jestli je to ještě v pořádku. A nevím, jestli chci, aby to bylo v pořádku. S přítelem jsem ok. On měl pro mě vždy pochopení. Zná mě snad lépe než se znám já. Včera jsem šla k němu a jeho mamka mi udělala špagety. Dřív jsem nesnášela jíst před ostatními, no nemusím to moc ani teď. Ptal se mě jestli jsem ok s tím to sníst s jeho rodinkou. Řekla jsem, že jo. Usmála se. Nevím zda to taky někdo máte, ale máte pocit, že na veřejnosti neumíte jíst, furt se v tom hrabete, padá vám to a jste nervózní?

Ale to není to, o čem mluvím. Dnes jsem schovala jídlo. Nechtěla jsem už večeři, nechtěla jsem to, co mi dala máma. Vzala jsem si to do pokoje, aby se mamka nebála odmítnutí jídla. A část jsem dala psovi. Chtěla jsem mu to dát celé. Jenže pak bouchly dveře a já věděla, že přijde do pokoje brácha. Tak jsem to vysypala do sáčku a rychle vylila na talíř kečup s chilli omáčkou. Rozmazala to priborem, nechala tam salám, který normálně nejím. A pak přišla máma a věřila mi, protože já nikdy nejedla salám. Nic nebylo zvláštní. Všechno vypadalo normálně. Ale je? A chci aby bylo? Nevím.

 


Komentáře

1 skinny-hannah skinny-hannah | Web | 1. června 2017 v 22:19 | Reagovat

Máme to úplně stejně, teď kolem maturity jsem taky moc nejedla a když už, tak v hrozně nepravidelných intervalech.
Je hezké, že se tvůj přítel takhle stará, opravdu:)
A s tou anou buď opatrná zlatínko. Ale mám to stejně, dneska jsem uvařila oběd pro rodinu a sama jen ochutnala jedno sousto, a večer se šla hrabat do ledničky aby to vypadalo, že si beru nějaké jídlo.. a cítim se stejně jako ty, nevím jestli chci aby to takhle bylo, nebo ne..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama