START: 57,7 kg

57 56 55 54 53 52 51 50 49

Červenec 2017

29/7

29. července 2017 v 13:25 deníček
Za chvíli to bude 5kg, co jsem zhubla. Poslední dobou se mi nějak daří, ale nechci to zakřiknout. :) Zajímalo by mě, jestli už si všímají i lidi. A nebo mě furt vidí stejně. Po kolika kg je to vidět?

Včera v noci (=dneska) jsem byla zase tancovat. Měly jsme si obléknout jeden kostýmek pro tanečnice a mně byl velký. Vypadala jsem v tom jak brambora, protože mi nebyl uplý na tělo. "Vždyť v tom vypadáme hrozně, co to jako je?!" řekla jsem jedné spolutanečnici. "Tak ono by to bylo dobrý, ale je ti to volné, jsi na to moc hubená." řekla. ... Jí to ale taky padá, je víc hubenější. :)

Dneska budu spíš odpočívat, pak zajdu někam s kámoškou.. večer/v noci jdu totiž zase pracovat (tancovat) a bude se na mě koukat vedení - a rozhodnou se, zda mě vezmou (ještě mě ani pořádně neviděli) a tak na to chci být fresh.


28/7

28. července 2017 v 15:01 deníček
Tak jsem zase pohubla. Dnes ráno váha ukazovala 53,5kg. Zhuba jsem tedy už přes 4kg, jupí. Dnes strávím zase celý večer i noc v práci. Posledně jsem při cestě domů málem zkolabovala. Bude to vzrůšo. Ale zvládnu to. :) Budu zase hrozně vyčerpaná, vypotím hektolitry potu, ale alespoň (snad) nebude na váze víc. Přítel jede o víkendu za rodinou a já ne (jak kvůli práci, ale stejně bych asi nejela) a tak se vyhnu rodiné žranici, alkoholu a tak dál. A za týden odjíždím zase na dovolenou, ale povolit nechci. Budu se snažit, co to jde. Slibuju.


25/7

25. července 2017 v 23:20 deníček
Zdá se toho hodně, ale není, opravdu to byly drobnosti. Jediné co mě mrzí je ta večeře. Měla jsem ji pozdě (kolem 21:40), přišla jsem z práce a myslela jsem, že už nebudu jíst, ale měla jsem hlad a zítra jedu na den do Německa, tak nechci být vyčerpaná a podrážděná..

Dneska se mě kamarádka zeptala jestli jsem zhubla. (Ví, že jsem měla anorexii, ale taky furt vykládá jak hubne a nechci být "pozadu". S tím rozdílem, že ona to nikdy nedodrží, protože si dává až moc velké cíle. Např. celý týden jen zelenina a ovoce atd. a přitom vidím, jak jen přibírá, protože nakonec skončí u bombónů. Ale to bych jí samozřejmě neřekla.) "Zdá se mi, že jsou ti ty kalhoty nějak větší." "Jo? Nevím.." a koukala jsem do země. Nechtěla jsem to rozebírat, nebo tak. "Hm. A nebo se ti vytahaly kalhoty." "Asi jo."

Jinak moje trenérka měla taky anorexii. Ale ona je hrozná. Pořád mluví o hubnutí na veřejnosti! (to já nikdy), pořád se dívá do zrcadla, pořád komentuje, že nemůže jíst, že tohle a támhleto, že přibrala, že včera nejedla... A fakt teď dost zhubla. (přitom je fyzicky nepřekonatelná) No a dneska přišla do studia a já tam stála. Zrovna jsem jedla svačinu. Tu fitness tyčinku, která měla asi 89 kcal. No a najednou jsem se cítila nějak.. divně. Prostě že mě viděla jíst. Věděla jsem, že na mě bude koukat. Byla jsem hrozně nervozní a začala přemýšlet, že to nedojím. Znáte ten pocit? Ten pocit nervozity když jíte?

Sn: maličko piškotů s 1/4 jogurta
Sv: pár kukuřičných "křupek" bez soli
O: fitness tyčinka (89 kcal)
Sv: fitness tyčinka + ice coffee light
Ve: půlka clz bagetky z žervé a šunkou


24/7

24. července 2017 v 10:43 deníček
Dneska jsem to dostala a hádejte kolik ukazuje váha. 54,1!! To je krása, to už jsem dlouho neviděla, musím se teď snažit, abych brzy uviděla trojku :)
Největší vliv na to má asi to, že jsem přestala jíst večer. V srpnu jedu na tři týdny na dovču, ale bude to cestovací dovolená - hodně chůze, památek atd., takže to snad bude v pohodě, rozhodně to nebude žádná válečka a denně nachodíme spousty kilometrů :) Ale to až za necelé dva týdny, to vám dám ještě vědět.

Sn: maličko piškotů s 1/2 jogurta
O: opravdu maličko humusu s celerem
Sv: 2x malá mistička šlehačky
Sv2: maliličkato burákového másla
Ve: půlka clz bagetky s žervé a libovou šunkou

edit:

Večer jsme ještě jely s kamarádkou z tréninku a ona se zeptala, zda někam nezajdem. Kamarádka se mi hodí, protože jsem přišla o tu "nejlepší" (jelikož jsem si za 20 let nevšimla jaká je to mrcha, ale to je dlouhá story) a tak jsme šly. Všude měli ale zavřeno, tak jsme skončily v KFC. Ona si dala shake, já si koupila bezedný kelímek a párkrát si nalila Pepsi light. Bylo to fajn :-) V KFC jsem byla naposled po maturitním plese, a to jsem se tam živila na salátu za 120,- :-D22/7

22. července 2017 v 11:36 deníček
Tak jsem se dneska vážila a kilo dóle, yah. Včera jsem byla v další nové práci - je to práce tanečnice. Jsem v tom dobrá, vím to, tak jsem si to šla zkusit. Peníze jsou skvělý a prostě jen tancujete pro lidi. Za dvě hodiny dost aktivního tancování jsem vypotila snad hektolitr vody :-D Takže je to asi i to... ale blíží se mi měsíčky, takže to bych zase měla být zavodněná. Každopádně jsem šťastná jako bleška.

Během týdne - jak jsem byla na té chatě u přitelové babi - tak tam byl i jeho táta. My si nerozumíme a první střed nastal, když mi dal panáka. Nechtěla jsem, nechtěla jsem pít alkohol a už vůbec ne panáka. Když na mě ale působil přítelův rodinný nátlak, řekla jsem si ok. Chci zapadnout. Tak jsem to vypila. A víte co to bylo? Jeho táta se začal hrozně smát. Byl to rozpuštěný cukr - karamel! Byla jsem fakt vytočená. Prostě uplně zbytečně do sebe leju karamel. Fakt jsem měla chuť odejít a nepřišlo mi to vtipné. A to, že do mě jeho táta furt rýpe ani nemluvím. Furt že nic nežeru (s nima jím normálně, obědy, večeře, ale oni se CPOU), že nemluvim (protože si s ním nerozumím, jinak se všema z přítelové rodiny ano), že ho teda nezajímám, že mě nezná, když přítel na moment odešel, tak si začal dělat prdel z toho, že mě teda snadno nechal a podobně. Když jsem mu donesla bomboniéru, protože mi hlídali myšku, řekl jen že "no to bys měla", fakt jsem měla chuť mu to omlátit o hlavu. Když jsme se pak s přítelem vrátili, tak jsem se rozbrečela, že na tohle už nemam koule (ikdyž to nemyslí zle a prostě takový asi je) a jeho tátu vídat nechci. Pořád někoho uráží, někomu se směje, mně to prostě vadí...
Nechápu, proč mě nemůže přijmout takovou jaká jsem. Babička přítele to udělala a má mě ráda. Vaří mi zdravě, když zákusek tak ze zeleniny (cuketové buchty apod), vždycky m řekne složení, porce mi nechává nandavat sama, zajímá se o mě... ale on se nikdy nezeptal, tak proč o mně nic asi neví, omg.


19/7

19. července 2017 v 14:32 deníček
Dneska jedu k přítelové babičce. Naštěstí mě zná a vaří mi zdravě. Jsou to tak 4 roky co jsem tam byla, chtěla mi udělat nějaký vdolky a já chytla panický záchvat (nakonec jsem měla kuře) :D V té době jsem měla druhý spád do anorexie a zhubla jsem asi 10 kilo. Předtím 2O. No nic. A teď hubnu velký h*.

V pátek ráno se vracím a jdu do práce na celý den. A v noci do další, nové. Snad to bude fajn. Mám trošku obavy, ale potřebuju peníze. Snad to nějak zvládnu. O víkendu mám volno, jen budu trénovat, v pondělí jedu do Brna a ve středu do Drážďan, yayy. Docela se ale teď držím. Přítel udělal včera večer těstoviny a já už byla po své večeři. Nedala jsem si. Jen čaj.


18/7

18. července 2017 v 16:27 deníček
Vzdala jsem se ovocných nápojů, snažím se nejíst ani sladké, chtěla jsem vynechat i pečivo, ale tak občas s nějakým celozrným asi ujedu. Taky se snažím nejíst večer, ikdyž chodím spát hodně pozdě (ne ve 12 ale třeba i ve 3 :D). Na dovolené jsme totiž ještě v 11 večeřeli a ikdyž jsem ša spát pozdě, asi jsem kvůli tomu přibrala. Takže nejlépe kolem 6 večer to zalomit. Za tu dobu jsem zhubla totální ho*no, tělo nějak nechce, a nechce. Možná je to kvůli tomu, že se zas bojí anorexie, nebo nevím.. tak to zkusím po dobrém. Zdravěji - a snad povolí.

Sn: nakrájené ovoce s pár piškoty
Sv: pár čokoládových krekrů /od přítele/
O: asi 30g /:D/ kuřecího a trochu pórku
Sv: pulka clz bagetky se šunkou a mazacím sýrem
Ve: tvaroh, jablko


17/7

17. července 2017 v 1:04 deníček
Ahoj krásky,
hrozne se omlouvam, ze jsem nedala vedet - myslela jsem, ze bude na dovolene wifi. Ale nebyla.
Nu, jsem zpet. Hned v noci (1:05) po prijezdu jsem stoupla na váhu. 56,3. Melo by to ale snad klesnout nejak (počítám) o to kilo, když je noc a jsem po celém dnu. :( Zítra si dám lehčí den a hned nastolím pravidla. Ne že bych je na dovolené neměla. Když všichni jedli pizzu, já ne apod., ale pila jsem docela alkohol. Sice míň než ostatní ale tak sklenka vína obden padla. Chodila jsem i často běhat kolem 5 km, tak snad bude ráno váha lepší a po pár dnech ještě lepší.

Ráno edit: 55,5 :( No - přibrala jsem kilo. To je snad poprvé, co jsem na dovolené přibrala, achjo. A to jsem se fakt snažila. No, budu muset víc. Za chvíli si skočím do Lidlu pro nějaké jídlo. Nakoupím si zeleninu (mrkev, celer..) a hummus. Přes den bych se chtěla nějak živit na tom, tak uvidíme. Pak si pustím skins.

Sn: nic
Sv: nic
Oběd: nakrájená mrkvička a řapíkatý celer + hummus
Sv: tvarohový jogurt + asi 20g kuřecího
Ve: hummus s celerem
Ve2: (po tréninku donesl přítel) nektarinka

P.S. můj tumblr www.thinlikefairy.tumblr.com - plný thinspa <3