START: 57,7 kg

57 56 55 54 53 52 51 50 49

22/7

22. července 2017 v 11:36 |  deníček
Tak jsem se dneska vážila a kilo dóle, yah. Včera jsem byla v další nové práci - je to práce tanečnice. Jsem v tom dobrá, vím to, tak jsem si to šla zkusit. Peníze jsou skvělý a prostě jen tancujete pro lidi. Za dvě hodiny dost aktivního tancování jsem vypotila snad hektolitr vody :-D Takže je to asi i to... ale blíží se mi měsíčky, takže to bych zase měla být zavodněná. Každopádně jsem šťastná jako bleška.

Během týdne - jak jsem byla na té chatě u přitelové babi - tak tam byl i jeho táta. My si nerozumíme a první střed nastal, když mi dal panáka. Nechtěla jsem, nechtěla jsem pít alkohol a už vůbec ne panáka. Když na mě ale působil přítelův rodinný nátlak, řekla jsem si ok. Chci zapadnout. Tak jsem to vypila. A víte co to bylo? Jeho táta se začal hrozně smát. Byl to rozpuštěný cukr - karamel! Byla jsem fakt vytočená. Prostě uplně zbytečně do sebe leju karamel. Fakt jsem měla chuť odejít a nepřišlo mi to vtipné. A to, že do mě jeho táta furt rýpe ani nemluvím. Furt že nic nežeru (s nima jím normálně, obědy, večeře, ale oni se CPOU), že nemluvim (protože si s ním nerozumím, jinak se všema z přítelové rodiny ano), že ho teda nezajímám, že mě nezná, když přítel na moment odešel, tak si začal dělat prdel z toho, že mě teda snadno nechal a podobně. Když jsem mu donesla bomboniéru, protože mi hlídali myšku, řekl jen že "no to bys měla", fakt jsem měla chuť mu to omlátit o hlavu. Když jsme se pak s přítelem vrátili, tak jsem se rozbrečela, že na tohle už nemam koule (ikdyž to nemyslí zle a prostě takový asi je) a jeho tátu vídat nechci. Pořád někoho uráží, někomu se směje, mně to prostě vadí...
Nechápu, proč mě nemůže přijmout takovou jaká jsem. Babička přítele to udělala a má mě ráda. Vaří mi zdravě, když zákusek tak ze zeleniny (cuketové buchty apod), vždycky m řekne složení, porce mi nechává nandavat sama, zajímá se o mě... ale on se nikdy nezeptal, tak proč o mně nic asi neví, omg.

 


Komentáře

1 Alice Alice | Web | 22. července 2017 v 11:56 | Reagovat

Jee,tak tu práci ti přeju! :-) A kde tancuješ? Nebo jak to prostě probíhá? :O
To s tím přítelovým tátou mě mrzí :( Ale znám to, měla jsem to tak taky. Chodila jsem s klukem, který hrál hokej a jeho táta si ze mě vždycky dělal srandu, že bych ani puk nepoznala. Drž se!

2 иαиα. иαиα. | 22. července 2017 v 13:27 | Reagovat

Já bych jím na tvém místě byla asi už naprosto znechucená a normálně bych ho poslala někam. Jestli on není ten typ, který si dovoluje, akorát když vycítí, že si to necháš líbit a že si to může dovolit. Většina lidí si totiž podobné rýpání nechá líbit a takový idioti pak mají pocit, že je to naprosto ok.

Aspoň že má tak fajn babičku :-)

3 trying-to-be-happy trying-to-be-happy | Web | 23. července 2017 v 17:41 | Reagovat

Wow...velký obdiv za tu práci. Já se svým sebevědomím bych tohle nezvládla :(

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama