START: 57,7 kg

57 56 55 54 53 52 51 50 49

Srpen 2017

31/8

31. srpna 2017 v 12:29 deníček
Holky, posledních pár dnů jsem to docela kazila. :( Nic dramatického, ale tak kilo nahoře mám. Snad je to i voda a tak. Začala jsem si psát příjem do kalorických tabulek, snad mi to vydrží. :) Naastavila jsem si to tak, aby se mi nezapočítávalo trávení, pohyb, prostě nic. Jen bazál a vyšlo mi to, že mám sníst lehce pod 1200 kcal na den. Asi vám sem večer i hodím screen jak si vedu :-) Máte některá zkušenost s Kalorickými tabulkami? Pomohly vám?

Dneska jsem si po dlouhé době vzala jeany, které jsem nosila s 57 kg a dost mi padaly. Krásný pocit. Musím si koupit pásek.

Jinak hlásím první den s kalorickými tabulkami. Nechápu jak je to možné, ale tuky mám 150%. :-O Hrozně mi to naskočilo hrstí oříšků a kuřecím masem, což jsem vůbec nečekala. Vím, že je to tučné, ale že až tak.. No, budu to muset ještě pošéfit.
Jinak vodu si nepíšu, pohyb taky ne (večer budu ještě 2 hodiny čistého času tancovat) a mám to nastaveno na hubnutí. Zkusím to zdravěji, podle tabulek. Dnešní příjem tedy 1260 kcal a 60 kcal překročeno, ale bez pohybu a trávení atd., takže bych snad ještě mohla hubnout... modlím se.

26/8

26. srpna 2017 v 9:52 deníček
Hi girls,
dneska váha ukazovala 52,4 kg, takže mám radost. Včera jsem měla trénink, řešila ještě spoustu věcí ohledně té práce a dořeším to v neděli. Myslete na mě. Jde mi hlavně o to, že jsem měla volný vstup do studia a mohla si trénovat o půlnoci, po půlnoci, kdykoliv.. Bavila jsem se zatím lehce s majitelkou. Řekla jsem jí, že udělala chybu, že to respektuji, ale že už nenajde nikoho jako já. Protože já se nikdy nezajímala o plat do první výplaty. Řekla jsem jí i že jsem tam šla s tím, že bych vytírala záchody, abych tam mohla být a že mě tohle jednání a všechno mrzí. Asi jí to trošku došlo. Řekla mi, že v tréninkách mě moc podporuje a fandí mi, že sleduje mé velké pokroky a ráda mě bude podporovat dál, takže se v neděli domluvíme na nějakých speciálních podmínkách tréninků pro mě. Držte mi palce, prosím <3

Ohledně včerejšího tréninku... asi už jesm vám mockrát psala, že má trenérka měla(má) anorexii. Možná i ZP, nevím. Každopádně si všímá hodně váhy. "Bí, hrozně ses zlepšila." "Děkuju." "Ale zhubla si, co se děje?" "Emm.. fakt?" "Jo, jak fakt, co se děje?" "Noo, nevim." koukala jsem do země a pak se vrhla na trénink. Nevěděla jsem, co říct. Ale udělalo mi to radost. K večeři jsem si dala jen proteinovou tyčinku, protože mě to nějak motivovalo. Že je to vidět.

wintergirl-mygirl: “🌼 thinspo not me🌼 ”

22/8

22. srpna 2017 v 19:14 deníček
Ahoj krásky,
jsem zpět a není mi moc hej. O váhu nejde. Vážila jsem se odpoledne a měla jsem 53,6, takze ne pres 54. A to byl můj cíl. Nicméně... chtějí mě vyhodit z práce. Z mé milované práce, která byla můj život, moje všechno, moje budoucnost. U které jsem se neptala na plat, když jsem nastupovala, chtěla jsem to dělat jen proto, že to tam miluju. Nikdy bych neukradla ani halíř. Pracovala jsem kolikrát navíc a za nic. A teď se ke mně doneslo, že mě chtějí vyhodit. Byly pohovory na další místa. Já myslela, že je to kvůli tomu, že jedna slečna odchází. A taky je. Vlastně šla na ten pohovor i moje kamarádka. A najednou se jí zeptali, jak moc velké jsme kamarádky. A že se mi to teprve chystají říct, ale "nehodím" se pro tu práci a hledají holky dvě. Nevím, o co jim jde. Rozbrečelo mě to. Totálně. Zeptali se jí, zda by teda nastoupila místo mě. Nejdřív váhala, ale řekla, že ano.

No. A dnes tam jdu asi naposled. Nevím, kdy se mi to chystají říct. Hrozně mě to mrzí. Ale jedno vím jistě. Jsem připravená. Řeknu jim pravdu. Že respektuji jejich rozhodnutí, ale že nemají šanci najít nikoho, kdo by do toho dával tolik lásky co já. Kdo by zůstával i přes časy když je to nutné a nechtěl ani korunu. Kdo by byl prostě šťastný, že tam je a nemyslel jen na peníze. Vím totiž jistě, že nikoho takového nenajdou.

Nějak se mi to sype.. nechápu, proč se na to nehodím. Nevím. Byla to má budoucnost. Jednou jsem v tom oboru chtěla pracovat. Nafurt. Pořád. Ale nehodím se na to. Jasně.

A víte co je dobrej "vtip"? Vyhodili mě i z druhé práce. Ale to už tolik neřeším. Mám ještě měsíc před tím, než mi začne škola. Měsíc se trošku oklepat a najít něco pořádného. Ve čt jdu podepsat znovu smlouvu do třetí práce (ale to je jen brigáda, občasná a občas mě to tam se*e, ale vzdávat se otho teď nebudu) a asi i na nějaký pohovor. Nevím. Nevím, co budu dělat.

girl, fashion, and Calvin Klein image

3/8

3. srpna 2017 v 13:13 deníček
Holčičky, váha se mi trošku zvedla na 53,3. Ale pořád dobrý. Nicméně zítra jedu na 17 dnů pryč. Snad moc nepřiberu, budu se snažit jíst zdravě, ale hlavně nebudu mít váhu :( Až se vrátím, všem se ozvu. Strašně bych chtěla aby to nestouplo nad 54... Miluju vás <3